HAYPACK Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak iş yaşantımıza baskılı kağıt poşet ve ambalaj üretimi ile başladık. Yılların deneyimi ile yüksek kalite ve hızlı üretim felsefesiyle, ambalaj sektöründe yerimizi aldık. Bugün 4.000 m² kapalı, 4.200 m² açık üretim alanımızda yerel ve uluslararası pazarlara hizmet vermekteyiz.

Sağlam ve şeffaf yapımızla müşterilerimizin sürekli yanında yer alıp; onların çözüm ortağı olmayı ve birlikte daha da gelişip büyümeyi hedeflemekteyiz.

İleri teknoloji makinelerimiz ve tecrübeli kadromuz ile yüksek kalitede hizmet prensibimizden ödün vermeden, her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Kurumsal kaynak planlama (ERP) paketleri ile desteklenmiş entegre iş akış sistemimizle, her üretim sürecinin anlık planlama takibini yapmakta ve zamanında sevkiyat garantisi ile hareket etmekteyiz.

İşimize olan heyecan ve tutkumuzun bizi her daim başarılı kılacağına inanıyoruz.

Sizlere daha kaliteli ve gıdaya uygun ambalajlar üreterek, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izniyle ISO, GMP, CE ve FSC sertifikalarımız ve SEDEX raporumuzla sizlere hizmet vermekteyiz.